ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Ukončené projekty

Projekt č. 2

Názov: Dokončenie stavebných uprav v skúšobni
Vedúci projektu: Ondrej Pindroch ondrejpindroch(zavinac)gmail.com
Projekt už bol ukončený. Prijate príspevky 1369Eur Použité financie 1344Eur. Zostávajúce financie (42Eur) boli prevedené na projekt č. 7
Opis projektu: Cieľom projektu je dokončenie stavebných úprav skúšobne v suteréne na Legionárskej 4, ako boli pôvodne plánované. Projekt pozostáva z troch častí: 1. Zhotovenie a montáž mreží na okná skúšobne (3 ks), 2. dokončenie stropu v predsieni a 3. výmena vchodových dverí. Projekt by sa realizoval v dvoch fázach. V tej prvej by sa vyrobili a namontovali mreže na okná a dokončil by sa podhľad v predsieni. V druhej fáze by sa vymenili vstupné dvere za bezpečnostné.
Prva cast projektu. Mreže a úprava stropu.
Náklady: 480 Eur

Druhá časť projektu: Dvere do skúšobne.
Náklady: 864 Eur

Projekt č. 3

Názov: Premietací systém v Novom kostole
Vedúci projektu: Martin Kováč mkovacba(zavinac)gmail.com
Projekt už bol ukončený. Prijate príspevky 1775Eur
Opis projektu: Projekt má zabezpečiť pevné osadenie projektoru a potrebnej kabeláže v kostole.   
Prínos pre zbor: Premietanie piesní, textov, obrázkov a videa na oltárnu stenu. V poslednej dobe sa častejšie premietajú rôzne veci relatívne často a vzniká problém to personálne a technicky zabezpečiť. Osadením stabilného projektora by sa časť komplikácií eliminovala, ako aj by sa zlepšila viditeľnosť do zadných radov.
Projek bol už realizovaný v sume 2590Eur. Pre krátkosť času zvyšnú sumu doplatil zbor.

Projekt č. 5

Názov: Paravan pred bicie
Vedúci projektu: Ondrej Pindroch ondrejpindroch(zavinac)gmail.com
Projekt bol ukončený. Prijaté príspevky: 821Eur Ďakujeme za príspevky.
Opis projektu: Cieľom projektu je nákup paravanu pred bicie, ako aj príslušných zatlmovacích prvkov.
Prínos pre zbor: Dôvodom nákupu je snaha znížiť hlučnosť bicích v kostole, ako aj na iných podujatiach tak, aby bolo možné zo strany zvukára rozumne nastaviť hlasitosť kapely. Aj keď sa na bicie hrá jemne, sú stále dosť hlučné

Projekt č. 8

Názov: Elektronický klavír
Vedúci projektu: Ondrej Pindroch (ondrejpindroch(zavinac)gmail.com)
Opis projektu: Cieľom projektu je kúpa nového elektronického klavíra. Išlo by o budúcu náhradu terajšieho klavíra (Roland FP-4), ktorý by po kúpe nového prešiel servisom a verím, že sa budú môcť používať oba paralelne.
Prínos pre zbor: V súčasnosti sa klavir Roland FP-4 používa niekoľko krát do týždňa. V terajšej dobe je potrebný aj každú nedeľu nakoľko je orgán zakrytý. Už niekoľko krát nastala situácia, kedy bol klavír požadovaný naraz na dve udalosti. Taktiež je faktom, že klavír kúpila pôvodná stredajšia mládež a využíva sa takmer všetkými spoločenstvami. Roland FP-4 ma už 9 rokov a bolo ho nutné už viac krát opravovať. Aj v tomto momente by potreboval vymeniť niektoré svoje časti. Nakoľko však je potrebný a stále dostatočne funkčný, používa sa tak ako je a dúfame, že vydrží dosť dlho.
Potrebné prostriedky: 1650Eur (pôvodný odhad bol 1550 Eur)
Zmena v projekte: Z dôvodu ukončenia predaja zvoleného klavira Yamaha P-255, sme sa rozhodli pre jeho nástupcu. To však viedlo ku zvýšeniu cieľovej sumy o približne 100 Eur.
Realizacia: Z nazbieraných financií sa zakúpi. Klavir Yamaha P-515B, púzdro Ritter RKS7 a stojan K&M 18880.