ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Stredisko Ev. diakonie hľadá opatrovateľky na trvalý pracovný pomer

Pridaný pred 1 rokom | 14. Apríl 2019 | Prečítaný 96-krát

Stredisko Ev. diakonie Bratislava hľadá opatrovateľky do svojho zariadenia pre seniorov, v centre Bratislavy na TPP s nástupom okamžite. Základnou kvalifikáciou je ochotné srdce slúžiť seniorom ako aj certifikát z opatrovateľského kurzu – ak ho nemáte, vieme sprostredkovať absolvovanie opatrovateľského kurzu počas trvania pracovného pomeru. Ide o prácu na pravidelné 12 hodinové zmeny (3 služby a 3 dni voľna). Chceme povzbudiť prípadné záujemkyne, ktoré nemajú skúsenosť s touto prácou, že ponúkame možnosť si u nás prácu opatrovateľky v praxi vyskúšať.

Ponúkame veľmi atraktívne pracovné prostredie, dobré mzdové ohodnotenie (podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme + osobitné ohodnotenie + príplatky za nadčasy, víkendy a pod.), výborný kolektív, príjemnú pracovnú atmosféru v zariadení rodinného typu. Ponúkame možnosť prespať v zariadení medzi službami. Viac info na: 0907 295 028 (Silvia Fáberová).