ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Zborový deň pri 500. výročí reformácie AUDIOZÁZNAM ZO SEMINÁROV

Pridaný pred 1 rokom | 02. Október 2017 | Prečítaný 307-krát

POZOR! DOPLNENÉ LINKY NA AUDIOZÁZNAM ZO SEMINÁRU

Bratia a  sestry. Presbyterstvo Evanjelického cirkevného zboru Bratislava Legionárska Vás srdečne pozýva na Zborový deň pri 500. výročí reformácie v nedeľu 22. októbra 2017. Program zborového dňa:

O 8.30 Služby Božie v Novom kostole (br. f. Šefranko).

O  10.00 sa stretneme na Dopoludní v Novom  kostole, kde si vypočujeme duchovné slovo (br. f. Šefranko). Pripomenieme si, čo všetko nám Pán Boh v našom cirkevnom zbore ponúka a za všetky možnosti a Božie dary sa poďakujeme.

Ponúkame spoločný obed 12.00 – 13.00. Na výber bude: - kurací rezeň, varené zemiaky a príloha, alebo - diétny a bezlepkový prírodný kurací rezeň a zemiaky, oboje za 3 €. Obed si treba prihlásiť a  zaplatiť buď v  nedele 1., 8. a  15.10.2017 v predsieni kostola u službu konajúceho presbytera, alebo v ostatných dňoch osobne na farskom úrade v úradných hodinách. Platí sa pri prihlásení.

O 13.30 sa stretneme na seminároch v zborovej sieni a v kostole. Prednášky odznejú na témy: Reformácia vedie k obnove apoštolskej diakonie (br. emeritný biskup Július Filo)Cesty reformácie (br. farár Michal Koreň zo Svätého Jura). Po prednáškach bude nasledovať diskusia. Predpokladaný záver seminárov je 14.30, čo závisí od dĺžky diskusie.

O 18.00 zakončíme Zborový deň Službami Božími v Novom kostole (br. f. Mišina).
(Služby Božie sa uskutočnia aj v Lamači o 10.00.)

Ideálne bude, ak budete môcť stráviť čas v  Novom kostole od 10.00 do 14.30 v spoločenstve nášho cirkevného zboru. Ešte raz pozývame.